Тротуарна плитка у Надвірній від компанії-виробника VanBruk має довготривалий термін придатності, екологічну безпеку, потребує мінімального догляду, має багато різних варіантів укладання та не піддається впливу зовнішнього середовища. Наша місія полягає в тому, щоб усунути з-під Ваших ніг сірість і монотонність, надати нового, колоритного вигляду нашим вулицям, тротуарам та паркам. Зробити Ваші подвір'я чистими та охайними. Щиро запрошуємо усіх, хто цінує красу, дбає про благоустрій як власних осель, так і громадських місць.

Бруківка «Луска»

Якщо ви хочете упорядкувати територію і вимостити незвичайну пішохідну зону, тротуарна плитка «Луска» стане прекрасним рішенням. Вона відрізняється високою міцністю і розрахована на тривалий термін служби, завдяки чому користується високим попитом.

Бруківка «Бумеранг»

Тротуарна плитка «Бумеранг» популярна серед шанувальників екостилю. Часто використовується для підходів до газону на своїй ділянці або на алеях і місцях відпочинку в парковій зоні. Відрізняється підвищеною надійністю і довговічністю.

Бруківка «Молоток»

Така бруківка рекомендується до установки на великих територіях на яких скупчується багато легкових та грузових транспортних засобів з великими вантажами, адже при її мощенні форма Т-подібного пазу забезпечує надійне та безпечне з’єднання між окремими елементами та в цілому створює після кінцевої укладки — загальний моноліт.

Бруківка «Хвиля»

Цікавий вигляд та здатність витримувати значні навантаження — одне із ключових функціональних можливостей, присутнє даному виду плитки. Ця бруківка ідеальна для замощення великих промислових площ — завдяки особливій боковій поверхні елементи замощення міцно та щільно з’єднуються між собою. Проста та функціональна форма дозволяє стикувати камені між собою у різних комбінаціях, створюючи цікаві орнаменти.

Бруківка «Старе місто»

Ця бруківка найпоширенішим виробом не тільки на ринку України, але й в країнах Європи. Форма цієї плитки — це історія тисячолітньої давності, пропонує ідеальні варіанти дизайну в плані установки та перепланування пішохідних доріжок, житлових вулиць, спортивних майданчиків, автостоянок та приміщень громадського призначення. Кольори та безліч візерунків даної плитки дозволяють приймати індивідуальні рішення при її укладці.

Бруківка «Римський камінь»

Характерна злегка вигнута форма каміння, та нерівномірна поверхня задає цій плитці унікальний профіль. Легендарна форма плитки одна з найпоширеніших у Європі, так як прийшла на заміну натуральному каменю, який широко застосовували ще на землях давньої Римської імперії. Виготовляється плитка в 4-х різних позиціях.

Бордюр тротуарний

Бордюр тротуарний або поребрик є не тільки необхідним доповненням оздоблення кожного тротуару, паркових алей, садових доріжок, але і важливим конструктивним елементом. Від його наявності залежить збереження вашим покриттям встановленої геометричної форми. Доступна кольорова гамма дозволяє вдало підлаштувати його до будь-якого типу бруківки.

Бордюр дорожній

Бордюр дорожній застосовується при будівництві дорожніх покриттів: для розділення проїжджої частини від тротуарів, газонів, зупинок суспільного транспорту, для розділення тротуарів і пішохідних доріжок від газонів. Бордюр — один з обов'язкових елементів мощення дороги. Бордюри залізобетонні не лише є роздільником проїжджої частини і пішохідної зони, але і надає дорозі естетичному вигляду, служить упором при укладанні тротуарної плитки і асфальту.